Tulum Metal Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri, 1975 yılından beri daima bugünün teknolojisini geçmişteki deneyimleriyle harmanlayarak müşterilerinin alanında vazgeçilmez çözüm ortağı olmayı başarmıştır. Gelişen teknolojiye ve buna bağlı olarak değişen müşteri beklentilerine tatmin edici çözümler sunan Tulum Metal, tüm vizyonunu müşteri memnuniyeti üzerine bina etmiştir.

Tulum Metal, çatı ve cephelerin kullanım amaçlarına uygun olarak en doğru materyallerle ve bilgi birikimiyle kaplanması alanındaki başarısını 50 yıla yaklaşan tecrübesiyle bütünleştirebilmiştir. Yıllardır bir çok uygulamaya tamamlamış olan çalışma ekibimiz yaşam alanı, çalışma alanı, üretim alanı gibi kavramlardaki beklenti ve hedeflerin çıtasını yükseltecek, örnek alınacak çalışmalara imza atmıştır.
İşinde uzman ekiplerimizin çalışmaları birçok yapıda yalıtımı, izolasyonu, kullanım alanı esnekliğini ve yarının çizgilerini ön plana çıkaran çalışmalardır.

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate aldığımız tüm çalışmalarda iş yaklaşımımız doğru ürünü doğru uygulamayla, doğru fiyata doğru zamanda gerçekleştirmektir. Zaman, kalite ve cazip fiyat esaslarını temel alarak iş planını ve organizasyonel yapısını şekillendiren firmamızın tercih sebebi olmasının asıl nedeni bütün çalışmalarına üç prensibi yansıtabilmesidir. Proje ve uygulamaları her zaman kullanıcı beklentilerine uygun, yaratıcı ve kaliteli çözümler ile üretebilen kadromuz özgün yaklaşımını her çalışmasında yansıtmayı başarmıştır.

Tulum Metal Çatı ve Cephe Kaplama Sistemleri, zamandan, kaliteden ve görsellikten ödün vermeden en uygun çözümlere ulaşmanın adresi…